O nás

V průběhu let společnost Sandro Vanini SA získala konsolidované know-how při výrobě kandovaného ovoce a zpracování výrobků a přípravků s dlouhou trvanlivostí z výroby ovoce a zeleniny. Naše výrobní provozy a technologie jsou navrženy a vybudovány  tak, aby splňovaly nejvyšší možné certifikační standardy v každé fázi výroby.Tímto  zaručují vysokou úroveň jakosti pro naše potravinové výrobky.

Produkty Středozemního moře ve švýcarské kvalitě

Společnost Sandro Vanini SA vyrábí své produkty pomocí originálních receptur, stejně jako dědeček Vittorio Vanini začal v roce 1871 nejprve původně s ledovými kaštany a dnes nabízí širokou škálu specialit na základě různých druhů ovoce a zeleniny. Produktová řada je uváděna na trh jak pod vlastní značkou firmy, tak i pod různými privátnimi značkami. Naše produkty jsou také dodávány do mnoha známých průmyslových provozů ve Švýcarsku i v zahraničí. Švýcarská kvalita je důležitým prvkem úspěchu společnosti Sandro Vanini, který spolu s nejlepšími plody a pečlivou přípravou poskytuje vynikající výsledky.

Sandro Vanini má širokou paletu produktů od sladké po pikantní. Pro gurmány jsou ledové kaštany a kaštanové pyré nejvíce klasickými produkty. Strouhaná citronová kůra nebo kandované ovoce jsou ideální ingredience jak doma, tak v pekárnách. Ovocné hořčicové pyré a ovocná hořčice jsou skvělé, obzvláště v kombinaci se sýrem, studenými řezy a masem. Produkty společnosti Sandro Vanini Vám přinášejí kraj Ticino, slunečný kout Švýcarska, na stoly znalců kvalitního jídla.

Řízení kvality

Společnost Sandro Vanini SA sleduje s každou etapou výrobní etapou velkou pozornost a důraz na následující podmínky:


  • Výběr dodavatelů
  • Pečlivý výběr surovin
  • Výroba v nejmodernějších zařízeních, která splňují nejvyšší standardy hygieny a kvality (např. FSSC 22000)
  • Přísné kontroly a kontroly v každé fázi výroby a používání technologicky vyspělých strojů a zařízení
  • Průběžného vzdělávání zaměstnanců
  • Důsledné uplatňování systému managementu bezpečnosti potravin na bázi HACCP

Certifikáty


Food Safety System Certification 22000 / ISO 22000ISO 9001:2008BIO SUISSEBIO SUISSE GEMMAHALAL CERTIFICATEKOSHER CERTIFICATE